Olja på duk, komposition. Signerad. (116x89)
6 800 SEK | 2018-01-14 09:17 |
6 600 SEK | 2018-01-14 09:38 |
5 200 SEK | 2018-01-13 23:50 |
4 600 SEK | 2018-01-13 19:12 |
3 200 SEK | 2018-01-12 17:24 |
3 000 SEK | 2018-01-12 17:13 |
2 000 SEK | 2018-01-12 10:48 |
600 SEK | 2018-01-11 21:40 |
550 SEK | 2018-01-11 19:43 |
500 SEK | 2018-01-11 18:52 |
100 SEK | 2018-01-11 18:52 |
100 SEK | Startpris |