Olja på pannå. Landskap med figurer. Signerad. (34x26)
1 600 SEK | 2018-01-14 11:11 |
1 400 SEK | 2018-01-13 00:00 |
900 SEK | 2018-01-13 07:57 |
800 SEK | 2018-01-12 01:04 |
500 SEK | 2018-01-11 19:45 |
500 SEK | 2018-01-11 20:06 |
300 SEK | 2018-01-11 18:56 |
100 SEK | 2018-01-11 18:52 |
100 SEK | Startpris |