Saltripor ett par. Med skedar. Signerade. Smärre ytslitage. (Längd 5)
950 SEK | 2018-01-14 11:37 |
900 SEK | 2018-01-12 10:13 |
350 SEK | 2018-01-12 10:08 |
250 SEK | 2018-01-12 08:32 |
150 SEK | 2018-01-11 22:15 |
100 SEK | 2018-01-11 21:37 |
100 SEK | Startpris |