Insatser i blåtonat glas. Med genombruten dekor. Utländska stämplar. Något buliga, insatser med nagg. (Längd 8, höjd 5)
1 000 SEK | 2018-01-14 11:40 |
950 SEK | 2018-01-14 09:54 |
800 SEK | 2018-01-11 21:50 |
500 SEK | 2018-01-13 16:17 |
400 SEK | 2018-01-12 19:41 |
200 SEK | 2018-01-11 22:00 |
100 SEK | 2018-01-11 19:19 |
100 SEK | Startpris |