Dalmålning på väv, motiv med blomster och urnor. Signerad och daterad år 1823. Färgslitage, kantskador, en hörndel lös. (ca.342x93)
9 200 SEK | 2018-01-16 20:03 |
9 000 SEK | 2018-01-14 12:01 |
5 000 SEK | 2018-01-11 22:09 |
950 SEK | 2018-01-12 15:05 |
750 SEK | 2018-01-12 07:34 |
250 SEK | 2018-01-11 22:40 |
150 SEK | 2018-01-11 21:29 |
100 SEK | 2018-01-11 20:38 |
100 SEK | Startpris |