Manuell. Svart urtavla. Förgylld stålboett. Glaset med repor. (Diameter 35mm)
2 300 SEK | 2018-01-13 19:36 |
2 200 SEK | 2018-01-14 11:16 |
2 000 SEK | 2018-01-13 09:24 |
1 900 SEK | 2018-01-12 22:39 |
1 800 SEK | 2018-01-12 15:27 |
1 500 SEK | 2018-01-12 18:06 |
1 000 SEK | 2018-01-11 19:21 |
800 SEK | 2018-01-11 21:42 |
700 SEK | 2018-01-11 19:18 |
100 SEK | 2018-01-11 19:07 |
100 SEK | Startpris |