Etsning, "Mrs Cleveland II". Signerad. I plåten daterad 1899. Inramad. (24,5x16)
14 500 SEK | 2018-01-14 11:58 |
14 000 SEK | 2018-01-14 11:58 |
9 000 SEK | 2018-01-14 11:28 |
7 600 SEK | 2018-01-13 11:13 |
3 200 SEK | 2018-01-12 18:06 |
1 200 SEK | 2018-01-12 16:35 |
1 000 SEK | 2018-01-11 18:57 |
750 SEK | 2018-01-12 00:58 |
150 SEK | 2018-01-11 21:53 |
100 SEK | Startpris |