I form av mansfigur. Numrerad 1/6. Gjutarstämpel E.Pettersson Fud. Signerade Jarleman? (Höjd 34)
300 SEK | 2018-01-14 09:53 |
250 SEK | 2018-01-12 10:10 |
200 SEK | 2018-01-11 21:02 |
100 SEK | Startpris |