Erik Odenberg, Stockholm. Tre-stämplat. Repor, bulor. (Diameter 43)
2 500 SEK | 2018-01-14 11:51 |
2 400 SEK | 2018-01-14 09:18 |
2 200 SEK | 2018-01-14 10:58 |
1 900 SEK | 2018-01-12 19:02 |
1 300 SEK | 2018-01-13 15:19 |
1 100 SEK | 2018-01-11 21:47 |
1 000 SEK | 2018-01-12 07:35 |
550 SEK | 2018-01-11 22:40 |
450 SEK | 2018-01-11 22:30 |
350 SEK | 2018-01-11 20:31 |
100 SEK | 2018-01-11 18:41 |
100 SEK | Startpris |