Etsning, "Gulli II". Signerad. Inramad. (19,5x15)
5 400 SEK | 2018-01-14 11:39 |
5 200 SEK | 2018-01-14 11:42 |
3 600 SEK | 2018-01-13 23:45 |
3 200 SEK | 2018-01-13 11:46 |
1 800 SEK | 2018-01-12 20:38 |
650 SEK | 2018-01-12 00:56 |
500 SEK | 2018-01-12 16:35 |
400 SEK | 2018-01-11 22:16 |
200 SEK | 2018-01-11 23:08 |
100 SEK | 2018-01-11 21:53 |
100 SEK | Startpris |