Olja på duk. Gitarrspelande kvinna. Signerad. Ram med mindre dekorskador. (53x64)
1 600 SEK | 2018-02-02 20:50 |
1 500 SEK | 2018-02-04 10:50 |
1 100 SEK | 2018-02-03 00:18 |
200 SEK | 2018-02-02 15:32 |
150 SEK | 2018-02-01 21:35 |
100 SEK | 2018-02-01 19:58 |
100 SEK | Startpris |