Olja på duk, "Vix ea Nostra Voco". Duklagningar. (129x158)
9 200 SEK | 2018-02-04 11:59 |
9 000 SEK | 2018-02-04 12:03 |
8 200 SEK | 2018-02-04 11:58 |
7 000 SEK | 2018-02-02 10:13 |
6 000 SEK | 2018-02-01 23:47 |
2 300 SEK | 2018-02-01 20:00 |
1 500 SEK | 2018-02-01 23:17 |
950 SEK | 2018-02-01 21:41 |
650 SEK | 2018-02-01 20:52 |
550 SEK | 2018-02-01 18:54 |
500 SEK | 2018-02-01 17:51 |
500 SEK | 2018-02-01 18:16 |
100 SEK | Startpris |