Olja på duk, biblisk scen. Osignerad. (92x126)
7 600 SEK | 2018-02-04 11:44 |
7 400 SEK | 2018-02-04 10:52 |
2 100 SEK | 2018-02-02 22:28 |
2 000 SEK | 2018-02-02 18:36 |
1 500 SEK | 2018-02-02 07:44 |
1 400 SEK | 2018-02-02 08:22 |
1 000 SEK | 2018-02-02 05:28 |
700 SEK | 2018-02-01 21:42 |
100 SEK | 2018-02-01 20:53 |
100 SEK | Startpris |