Färglitografi, "Le sommeil". Signerad och numrerad. Inramad. (42x58)
1 600 SEK | 2018-02-04 11:59 |
1 500 SEK | 2018-02-02 11:15 |
1 200 SEK | 2018-02-02 11:53 |
550 SEK | 2018-02-01 21:22 |
500 SEK | 2018-02-01 17:52 |
350 SEK | 2018-02-01 20:57 |
250 SEK | 2018-02-01 20:25 |
150 SEK | 2018-02-01 19:55 |
100 SEK | Startpris |