Färglitografi, "Disintegration of the persistence of memory". Signerad och numrerad. Inramad. (45x58)
2 200 SEK | 2018-02-04 11:59 |
2 100 SEK | 2018-02-04 10:47 |
1 100 SEK | 2018-02-02 19:40 |
600 SEK | 2018-02-02 07:50 |
550 SEK | 2018-02-01 21:23 |
500 SEK | 2018-02-01 17:52 |
400 SEK | 2018-02-01 20:58 |
300 SEK | 2018-02-01 20:25 |
100 SEK | Startpris |