Förgyllda. Gafflar 8st samt knivar 8st. Bruksslitage. (Längd 19-21)
1 200 SEK | 2018-02-04 11:01 |
1 200 SEK | 2018-02-04 12:02 |
1 000 SEK | 2018-02-03 12:12 |
850 SEK | 2018-02-03 07:00 |
650 SEK | 2018-02-02 15:52 |
600 SEK | 2018-02-02 10:32 |
550 SEK | 2018-02-02 06:10 |
250 SEK | 2018-02-01 21:38 |
200 SEK | 2018-02-01 20:58 |
100 SEK | Startpris |