Brännförgylld brons. Krönt med kvinna och blomster. Front med reliefdekor. Emaljerad urtavla signerad Bourdon a lille. Pendel finns. Ytslitage. (Höjd 54, bredd 40, djup 11,5)
7 000 SEK | 2018-02-04 11:37 |
6 800 SEK | 2018-02-04 11:56 |
6 400 SEK | 2018-02-03 16:27 |
6 200 SEK | 2018-02-03 10:27 |
3 400 SEK | 2018-02-01 20:31 |
1 300 SEK | 2018-02-01 21:06 |
950 SEK | 2018-02-01 21:05 |
300 SEK | 2018-02-01 18:54 |
250 SEK | 2018-02-01 20:24 |
150 SEK | 2018-02-01 20:10 |
100 SEK | Startpris |