Akvarell, komposition. Signerad och daterad 93. Inramad. (46x36)
700 SEK | 2018-02-04 11:56 |
650 SEK | 2018-02-04 11:52 |
600 SEK | 2018-02-03 23:38 |
400 SEK | 2018-02-02 12:39 |
150 SEK | 2018-02-01 21:26 |
100 SEK | Startpris |