Olja på duk, madonnan med barnet. Signerad a tergo. I samtida ram. Krackeleringar. (Diameter 112, rammått 135x130)
8 200 SEK | 2018-02-04 11:49 |
8 000 SEK | 2018-02-04 11:56 |
7 600 SEK | 2018-02-04 10:51 |
5 400 SEK | 2018-02-03 20:58 |
3 800 SEK | 2018-02-02 18:12 |
2 700 SEK | 2018-02-02 07:41 |
2 300 SEK | 2018-02-01 21:31 |
500 SEK | 2018-02-01 18:16 |
100 SEK | Startpris |