Akvarell, stadsbild. Signerad och daterad 1927. Inramad. (33x24)
2 000 SEK | 2018-02-02 22:37 |
1 900 SEK | 2018-02-04 09:32 |
550 SEK | 2018-02-02 09:23 |
500 SEK | 2018-02-01 17:53 |
100 SEK | Startpris |