Gustav Möllenborg, Stockholm. Lyrformad stomme. Lösa ljusmanschetter. Samtliga delar stämplade. Manschetterna något buliga, lagningar. (Höjd 11,5)
2 100 SEK | 2018-02-23 16:08 |
2 000 SEK | 2018-02-23 22:20 |
800 SEK | 2018-02-22 20:32 |
350 SEK | 2018-02-22 19:02 |
100 SEK | 2018-02-22 18:49 |
100 SEK | Startpris |