Emaljerad plåt. Repor, emaljskador. (26,5x45)
4 400 SEK | 2018-02-25 11:47 |
4 200 SEK | 2018-02-23 10:42 |
3 000 SEK | 2018-02-25 11:08 |
2 400 SEK | 2018-02-23 11:27 |
1 000 SEK | 2018-02-22 23:19 |
700 SEK | 2018-02-22 22:24 |
600 SEK | 2018-02-22 22:38 |
500 SEK | 2018-02-22 19:48 |
300 SEK | 2018-02-22 21:46 |
200 SEK | 2018-02-22 19:41 |
150 SEK | 2018-02-22 19:27 |
100 SEK | Startpris |