Emaljerad plåt. Repor, kant med emaljskador. (48x40)
1 200 SEK | 2018-02-25 11:05 |
1 100 SEK | 2018-02-25 10:59 |
950 SEK | 2018-02-25 10:26 |
550 SEK | 2018-02-22 23:20 |
350 SEK | 2018-02-22 19:49 |
350 SEK | 2018-02-22 22:37 |
250 SEK | 2018-02-22 21:52 |
150 SEK | 2018-02-22 19:41 |
100 SEK | 2018-02-22 19:06 |
100 SEK | Startpris |