Emaljerad plåt. Repor, mindre emaljskador. (32x48)
850 SEK | 2018-02-25 12:04 |
800 SEK | 2018-02-24 23:28 |
700 SEK | 2018-02-24 10:28 |
650 SEK | 2018-02-22 23:22 |
350 SEK | 2018-02-23 23:22 |
250 SEK | 2018-02-23 15:46 |
150 SEK | 2018-02-22 22:36 |
100 SEK | 2018-02-22 19:49 |
100 SEK | Startpris |