Med slipad dekor. Signerade, en daterad 55. (Höjd 11-17)
1 500 SEK | 2018-02-25 11:53 |
1 400 SEK | 2018-02-25 12:04 |
800 SEK | 2018-02-25 11:42 |
750 SEK | 2018-02-25 10:02 |
700 SEK | 2018-02-24 08:37 |
650 SEK | 2018-02-23 02:00 |
500 SEK | 2018-02-22 22:44 |
100 SEK | 2018-02-22 19:17 |
100 SEK | Startpris |