Färglitografi, komposition. Signerad och numrerad. Inramad. (Rammått 42x28)
1 400 SEK | 2018-02-25 10:57 |
1 300 SEK | 2018-02-25 11:41 |
750 SEK | 2018-02-25 10:16 |
600 SEK | 2018-02-23 11:21 |
500 SEK | 2018-02-22 21:00 |
100 SEK | Startpris |