Färglitografi, figurkomposition. Signerad och numrerad. Inramad. (Rammått 42x28)
550 SEK | 2018-02-25 11:46 |
500 SEK | 2018-02-22 21:00 |
350 SEK | 2018-02-22 22:16 |
100 SEK | Startpris |