Olja på duk, motiv med fjäril. Signerad och daterad 1996. (120x74)
2 000 SEK | 2018-02-25 12:00 |
1 900 SEK | 2018-02-25 11:58 |
1 400 SEK | 2018-02-25 11:59 |
800 SEK | 2018-02-24 16:26 |
500 SEK | 2018-02-23 15:03 |
400 SEK | 2018-02-23 09:08 |
150 SEK | 2018-02-22 20:57 |
100 SEK | 2018-02-22 19:43 |
100 SEK | Startpris |