Otto Henrik Sjöberg, Falun. Graverad dekor, åldermansranka och monogram. Spår av förgyllning. Mindre bulor, ytslitage. (Höjd 8, vikt 65g.)
1 600 SEK | 2018-03-18 11:55 |
1 500 SEK | 2018-03-18 11:37 |
1 100 SEK | 2018-03-18 10:35 |
950 SEK | 2018-03-17 22:57 |
800 SEK | 2018-03-17 10:04 |
700 SEK | 2018-03-16 08:58 |
500 SEK | 2018-03-16 00:34 |
200 SEK | 2018-03-15 22:06 |
150 SEK | 2018-03-15 21:12 |
100 SEK | 2018-03-15 19:39 |
100 SEK | Startpris |