Träskuren och bemålad figur, man med fiol. Signerad och daterad 1947. Stråke saknas. (Höjd 34)
1 400 SEK | 2018-03-16 01:57 |
1 300 SEK | 2018-03-17 17:47 |
800 SEK | 2018-03-16 15:25 |
100 SEK | 2018-03-15 18:55 |
100 SEK | Startpris |