Träskuren och bemålad skulptur, dragspelare. Signerad och daterad 1940. Mössa med kantavslag. (Höjd 33)
2 100 SEK | 2018-03-17 18:42 |
2 000 SEK | 2018-03-16 01:57 |
1 200 SEK | 2018-03-15 21:34 |
200 SEK | 2018-03-15 21:26 |
100 SEK | 2018-03-15 18:55 |
100 SEK | Startpris |