Träskuren och bemålad skulptur, dragspelare. Signerad och daterad 1947. Hand med fogsläpp. (Höjd 30)
1 400 SEK | 2018-03-16 01:58 |
1 300 SEK | 2018-03-15 21:36 |
100 SEK | Startpris |