Träskuren och bemålad skulptur, fiolspelare. Signerad och daterad 1943. (Höjd 31)
2 500 SEK | 2018-03-17 17:14 |
2 400 SEK | 2018-03-16 01:58 |
1 300 SEK | 2018-03-15 21:37 |
800 SEK | 2018-03-15 23:24 |
100 SEK | 2018-03-15 18:55 |
100 SEK | Startpris |