Träskuren och bemålad skulptur, dragspelare. Signerad och daterad 1942. (Höjd 30,5)
2 300 SEK | 2018-03-17 17:15 |
2 200 SEK | 2018-03-16 01:59 |
1 800 SEK | 2018-03-16 12:43 |
1 400 SEK | 2018-03-15 21:35 |
200 SEK | 2018-03-15 21:27 |
100 SEK | 2018-03-15 18:56 |
100 SEK | Startpris |