Levin Caspar Schönfeldt, Stockholm. Fyrstämplat. Profilerat brätte. Baktill med rosstämpel. Graverade monogram. Repor. (Diameter 36)
3 400 SEK | 2018-03-17 19:00 |
3 200 SEK | 2018-03-18 11:27 |
2 200 SEK | 2018-03-18 08:49 |
2 000 SEK | 2018-03-17 22:52 |
1 700 SEK | 2018-03-17 21:05 |
550 SEK | 2018-03-15 20:36 |
500 SEK | 2018-03-15 23:13 |
400 SEK | 2018-03-15 21:14 |
300 SEK | 2018-03-15 18:56 |
150 SEK | 2018-03-15 19:15 |
100 SEK | Startpris |