Etsning, "Okapis". Signerad och numrerad. I plåten daterad 1949. Inramad. (25x43)
11 500 SEK | 2018-03-18 11:55 |
11 000 SEK | 2018-03-18 11:50 |
6 800 SEK | 2018-03-18 10:41 |
6 000 SEK | 2018-03-17 19:17 |
3 200 SEK | 2018-03-17 12:07 |
2 300 SEK | 2018-03-16 10:55 |
1 300 SEK | 2018-03-16 08:33 |
1 000 SEK | 2018-03-15 19:26 |
100 SEK | Startpris |