Etsning, "Lions". Signerad och numrerad. I plåten daterad 49. Inramad. Smärre fläckar. (24x43)
14 500 SEK | 2018-03-18 11:51 |
14 000 SEK | 2018-03-18 11:56 |
12 000 SEK | 2018-03-17 22:52 |
9 800 SEK | 2018-03-18 09:41 |
8 000 SEK | 2018-03-17 19:17 |
7 000 SEK | 2018-03-17 17:43 |
6 200 SEK | 2018-03-17 14:25 |
5 000 SEK | 2018-03-16 16:39 |
600 SEK | 2018-03-16 07:57 |
150 SEK | 2018-03-15 21:34 |
100 SEK | Startpris |