Etsning, "Lions". Signerad och numrerad. I plåten daterad 49. Inramad. (24x43)
14 500 SEK | 2018-03-18 11:51 |
14 000 SEK | 2018-03-18 11:56 |
12 000 SEK | 2018-03-17 22:52 |
9 200 SEK | 2018-03-18 09:29 |
8 000 SEK | 2018-03-17 19:18 |
6 400 SEK | 2018-03-17 14:26 |
6 000 SEK | 2018-03-17 12:39 |
2 900 SEK | 2018-03-16 10:54 |
2 100 SEK | 2018-03-16 09:13 |
150 SEK | 2018-03-15 21:34 |
100 SEK | Startpris |