Förgylld stålboett. Armband i läder. Går vid katalogiseringstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, urtavlan med stötmärke. (Diameter 35mm)
5 000 SEK | 2018-03-18 11:37 |
4 800 SEK | 2018-03-14 12:13 |
3 600 SEK | 2018-03-17 09:57 |
3 000 SEK | 2018-03-16 10:14 |
2 700 SEK | 2018-03-16 08:15 |
2 500 SEK | 2018-03-15 21:38 |
500 SEK | 2018-03-15 19:48 |
150 SEK | 2018-03-15 19:15 |
100 SEK | Startpris |