Rak form, med pärlbård. Dekor av girlanger, krönt med rosett. För två ljus. Stämplad IÅ, stämplad två gånger med Stockholms hallstämpel. Senare glas, senare bronsering, krön och avslut med lagning, dekorkomplettering. (Höjd 105, bredd 51)
6 800 SEK | 2018-03-18 10:56 |
6 600 SEK | 2018-03-18 10:32 |
6 400 SEK | 2018-03-18 10:18 |
4 200 SEK | 2018-03-17 15:40 |
3 600 SEK | 2018-03-16 09:17 |
3 400 SEK | 2018-03-16 09:00 |
3 200 SEK | 2018-03-16 06:33 |
1 800 SEK | 2018-03-15 21:57 |
500 SEK | 2018-03-15 21:41 |
400 SEK | 2018-03-15 20:44 |
300 SEK | 2018-03-15 19:19 |
100 SEK | Startpris |