Olja på pannå, "Klippan 59". Signerad. (37x44,5)
3 800 SEK | 2018-03-18 11:59 |
3 600 SEK | 2018-03-18 10:01 |
3 200 SEK | 2018-03-18 09:54 |
2 500 SEK | 2018-03-17 17:57 |
2 000 SEK | 2018-03-15 19:53 |
100 SEK | Startpris |