Färglitografi, figurscen. Signerad och numrerad. Inramad. Bladet något buligt. (54x40)
800 SEK | 2018-03-18 11:29 |
750 SEK | 2018-03-16 10:56 |
750 SEK | 2018-03-18 11:06 |
650 SEK | 2018-03-18 09:10 |
450 SEK | 2018-03-15 21:44 |
200 SEK | 2018-03-16 08:24 |
100 SEK | 2018-03-15 19:52 |
100 SEK | Startpris |