Delvis förgylld mässing. Kupa i delvis frostat glas. Mindre ytslitage. (Höjd 58)
4 800 SEK | 2018-04-08 11:59 |
4 600 SEK | 2018-04-08 11:03 |
3 000 SEK | 2018-04-07 21:57 |
2 700 SEK | 2018-04-07 21:24 |
1 800 SEK | 2018-04-07 11:35 |
1 700 SEK | 2018-04-07 09:33 |
1 300 SEK | 2018-04-07 08:59 |
1 200 SEK | 2018-04-06 16:41 |
1 000 SEK | 2018-04-06 08:01 |
900 SEK | 2018-04-06 10:06 |
800 SEK | 2018-04-06 04:07 |
600 SEK | 2018-04-05 23:29 |
500 SEK | 2018-04-05 20:22 |
200 SEK | 2018-04-05 18:50 |
100 SEK | Startpris |