Träskuren och bemålad figur. Signerad och daterad 1985. (Höjd 26,5)
1 700 SEK | 2018-04-08 11:54 |
1 600 SEK | 2018-04-07 14:16 |
1 400 SEK | 2018-04-08 09:33 |
1 000 SEK | 2018-04-07 21:45 |
900 SEK | 2018-04-05 20:11 |
150 SEK | 2018-04-05 20:06 |
100 SEK | 2018-04-05 19:27 |
100 SEK | Startpris |