Träskuren och bemålad gumma. Signerad och numrerad. Vattenflaskan med senare band. (Höjd 27)
1 400 SEK | 2018-04-08 11:55 |
1 300 SEK | 2018-04-08 09:34 |
1 100 SEK | 2018-04-08 10:09 |
800 SEK | 2018-04-07 21:44 |
150 SEK | 2018-04-05 20:06 |
100 SEK | 2018-04-05 19:27 |
100 SEK | Startpris |