Olja på pannå, "Sommar på Adelsö". Signerad. (47x35)
2 000 SEK | 2018-04-08 10:28 |
1 900 SEK | 2018-04-05 21:28 |
1 700 SEK | 2018-04-06 15:59 |
1 300 SEK | 2018-04-05 21:26 |
1 200 SEK | 2018-04-05 20:28 |
800 SEK | 2018-04-05 18:19 |
150 SEK | 2018-04-05 18:59 |
100 SEK | Startpris |