Bukig form. Krönt med blomma. Stämplad N.Thune. Repor. (Höjd 21, vikt 477g.)
1 300 SEK | 2018-04-08 07:30 |
1 200 SEK | 2018-04-06 19:08 |
1 100 SEK | 2018-04-06 08:46 |
900 SEK | 2018-04-06 08:05 |
350 SEK | 2018-04-05 20:02 |
100 SEK | Startpris |