Olja på pannå, vinterbild med renar. Signerad. (38x25)
2 500 SEK | 2018-04-08 10:01 |
2 400 SEK | 2018-04-08 11:46 |
1 200 SEK | 2018-04-07 09:34 |
800 SEK | 2018-04-06 01:54 |
500 SEK | 2018-04-05 21:59 |
400 SEK | 2018-04-05 21:57 |
150 SEK | 2018-04-05 20:23 |
100 SEK | 2018-04-05 20:03 |
100 SEK | Startpris |