Olja på duk, motiv med putti. I samtida ram. Färgsläpp. Ram med dekorsprickor och färgslitage. (45x35)
4 200 SEK | 2018-04-08 08:53 |
4 000 SEK | 2018-04-08 09:28 |
3 400 SEK | 2018-04-07 20:05 |
3 400 SEK | 2018-04-07 20:21 |
1 700 SEK | 2018-04-06 13:38 |
750 SEK | 2018-04-05 23:03 |
650 SEK | 2018-04-05 21:30 |
600 SEK | 2018-04-05 21:28 |
500 SEK | 2018-04-05 20:18 |
450 SEK | 2018-04-05 20:23 |
100 SEK | Startpris |