Färglitografi, trädgård. Signerad och numrerad. Inramad. (65x54)
6 400 SEK | 2018-04-08 12:01 |
6 200 SEK | 2018-04-08 11:47 |
3 000 SEK | 2018-04-07 19:41 |
2 500 SEK | 2018-04-06 08:40 |
1 700 SEK | 2018-04-05 22:16 |
650 SEK | 2018-04-05 20:23 |
550 SEK | 2018-04-05 20:18 |
150 SEK | 2018-04-05 19:03 |
100 SEK | 2018-04-05 19:02 |
100 SEK | Startpris |